Як намалювати роллс-ройс

Існує величезна кількість супер-розкішних автомобілів, і Rolls Royce – король серед них. У цій інструкції наша команда покаже вам як намалювати Rolls Royce Phantom. Дизайн цього автомобіля не новий, але через те, що він був спроектований нереально круто, актуальний і досі. Отже, прокрутимо цю сторінку нижче і дізнаємося, як швидко і легко намалювати Роллс-Ройс!

Крок 1

Щоб правильно і точно намалювати Роллс-Ройс, перше, що вам потрібно зробити, це створити силует. Це дуже велика машина, і силует теж має бути масивним та дуже довгим.

Крок 2

Використовуючи два ідеальні кола, зобразіть колеса. На цьому етапі зобразіть лінію вікон. Зверніть увагу на розташування коліс та цю лінію вікна.

Крок 3

Над шинами зобразіть великі арки, а всередині них – силуети колісних дисків. На цьому етапі зобразіть великі двері і вікна.

Крок 4

На цьому етапі інструкції, як намалювати Роллс-Ройс, дуже акуратними лініями обведіть довгий капот і на носі якого зобразіть значок авто.

Крок 5

Тепер перейдіть у верх малюнку Rolls Royce і затемніть дах і вікна. Зобразіть гарне дзеркало та колони.

Крок 6

Тепер, продовжуючи лінію даху, зобразіть довгий ствол. На цьому етапі зобразіть мінімалістичний бампер і прямокутний задній ліхтар.

Крок 7

Обведіть двері, зробивши їх чіткими та красивими. На цьому ж етапі зобразіть характерні ручки та позбавтеся покажчиків на кресленні Rolls-Royce.

Крок 8

Колеса на Rolls Royce мають цікавий та незвичайний вигляд. Спочатку зобразіть центральну частину, потім облямівки, які рівномірно оточують цю центральну частину. Не забудьте зобразити подвійну літеру R у самому центрі обода.

Крок 9

Останній етап інструкції, як намалювати Роллс-Ройс, а значить, ми маємо зобразити тіні. Ці тіні зобразіть за допомогою штрихування, і застосуйте її в тих місцях, де це вказано нашими художниками.

Якщо ви читаєте ці рядки, то, швидше за все, вже знаєте, як малювати Роллс-Ройс – один із най легендарніших автомобілів.

Ви любите малювати автомобілі? Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомобілів. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар