Як намалювати сміттєвоз

У цьому уроці малювання ми покажемо вам, як намалювати сміттєвоз – транспортний засіб, створений спеціально для перевезення сміття.

Сміттєвоз – досить складний транспортний засіб, але щоб полегшити процес малювання, ми максимально спростили інструкцію. Ми видалили всі додаткові деталі та позбулися тіні. Але, звичайно, ви можете додати всі необхідні тіні та деталі в кінці, якщо хочете.

Крок 1

Щоб намалювати сміттєвоз, спочатку потрібно уявити його у вигляді простих геометричних фігур. Спочатку зобразіть кабіну та великий вантажний відсік простими прямими лініями. Спробуйте намалювати усі ці лінії без лінійки.

Крок 2

Тепер використовуйте прямі лінії, щоб зобразити кабіну. Кути зробіть заокругленими. Потім за допомогою зігнутої лінії намалюйте арку коліс. Спереду малюємо бампер.

Крок 3

Використовуйте пару зігнутих ліній, щоб зобразити арку під кабіною. Потім перейдіть у вантажний відсік та зобразіть складні прямі лінії, як у прикладі нижче.

Крок 4

Намалюйте на кабіні велике вікно. Після цього зробіть прямі декоративні лінії на задній частині кабіни. Також намалюйте кілька довгих горизонтальних ліній на вантажному просторі.

Крок 5

Ретельно позбавтеся всіх ліній побудови. Потім зобразіть колеса, які мають бути ідеально круглими. Завершіть етап, зобразивши диски усередині коліс.

Крок 6

Зобразіть маленькі кружечки у центрі обідків. Потім зобразіть менші кола навколо центральних кіл. Ці кола мають бути однакового розміру.

Крок 7

Позбудьтеся всіх непотрібних будівельних ліній і зробіть останні штрихи. Також ви можете спробувати додати тіні та відблиски, щоб малюнок сміттєвозу виглядав більш об’ємним.

Отже, це було сім досить простих етапів уроку, як намалювати сміттєвоз. Щоб надати малюнку більш реалістичний та живий вигляд, спробуйте розфарбувати його та додати кілька написів на корпусі.

Якщо ви вже все це зробили, спробуйте освоїти малювання інших автомобілів, використовуючи інші уроки малювання.

Бажаєте навчитися малювати інші автомобілі? Перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків.

Оцініть статтю
Додати коментар