Як намалювати спортивний автомобіль для початківців

Нещодавно ми створили кілька досить складних інструкцій з малювання крутих і швидких різних спортивних автомобілів, тому сьогодні наша команда хоче показати, як намалювати спортивний автомобіль для початківців.

Малювання автомобілів вимагає від художника особливої ​​уваги кожної лінії. Наша покрокова схема зображення спортивного автомобіля нескладна і освоївши її, ви зможете намалювати спорткар будь-якої марки.

Крок 1

Давайте накинемо основу нашої складної спортивної машини. Зобразіть загальні контури тіла грубими і світлими лініями. Ми вирішили взяти як приклад Lamborghini, але наші читачі можуть намалювати Ferrari чи будь-яку іншу машину.

Крок 2

Тепер малюємо контури незграбних фар, контури вікон, дзеркал і великих спортивних коліс. Нагадаємо, можна полегшити собі завдання та використовувати лінійку, але краще зобразити спортивний автомобіль без неї.

Крок 3

Тепер зобразимо лінії бампера спорткара. Зверніть увагу, якою формою ви малюєте лінії бампера. Звичайно, контури бампера будуть дуже різними, залежно від того, яку модель машини ви хочете намалювати.

Крок 4

Далі намалюйте круті фари та плоский капот. Зверніть увагу, що ми малюємо Lamborghini, і лінії тут дуже чіткі та рівні, але вони можуть бути плавнішими, якщо ви створите спортивні автомобілі інших марок.

Крок 5

Щоб не заплутатися, на наступному етапі малюйте по черзі: зобразіть дах, потім плоске переднє вікно, бічні вікна, дзеркало.

Крок 6

Що ж, якщо все вийде, то вигляд автомобіля практично завершений. Але ми продовжимо малювати спорткар та зобразити двері, контури задньої частини та нижню лінію спорткара.

Крок 7

Ми підійшли до останнього прямого уроку про те, як легко намалювати спортивний автомобіль для початківців. Коли все буде готово, намалюйте колісні диски будь-якої форми. Якщо залишилися непотрібні лінії, то видаліть їх гумкою.

Спробуйте намалювати іншу спортивну машину, використовуючи поради та рекомендації цього уроку про те, як легко намалювати спортивну машину. Це одна із найпростіших схем малювання спорткарів збоку.

Крім цього суперпростого уроку на нашому сайті є безліч справді складних уроків, наприкінці яких ми отримуємо цілком реалістичні малюнки крутих машинок. Сподіваємось, вам сподобався урок. А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар