Як намалювати спортивний автомобіль Mazda RX-7

Mazda RX-7 – спортивний автомобіль, офіційно представлений у березні 1978 року і що випускався японським автовиробником Mazda по 2002 рік. Щоб трохи наблизитись до цього легендарного спортивного автомобіля, сьогодні ми покажемо вам, як намалювати Mazda RX-7.

Крок 1

Кузов Mazda RX-7 був створений за всіма мірками автомобілів 90-х років – дуже плавні та округлі лінії загалом. І на першому етапі ми зобразимо цей дуже округлий корпус у вигляді простого начерку.

Крок 2

В іншому кузов Mazda також дуже гладкий і м’який. Почнемо з шин, малюючи їх у вигляді двох гуртків. Потім ми намічаємо округлі вогні та лінію вікон.

Крок 3

На цьому етапі ми завершимо елементарний малюнок нашої Мазди. Зобразіть двері (це купе, тому малюємо лише одні двері), колісні диски та колісні арки.

Крок 4

У передній частині Mazda RX-7 не дуже багато деталей, адже це машина з 90-х, де у дизайні постаралися піти у бік мінімалізму. Обведіть цю частину корпусу, як на нашому малюнку нижче.

Крок 5

У верхній частині бачимо щось схоже на «еко-дизайн» з плавними плавними лініями. Обведіть вікна та дзеркало заднього виду.

Крок 6

Тепер нам потрібно обвести задню частину, на якій бачимо задній ліхтар, невеликий, але ефектний спойлер і бампер. За допомогою гумки очистіть корпус Mazda RX-7 від додаткових робочих ліній.

Крок 7

А щоб завершити малюнок кузова, нам потрібно обвести двері, зобразити спереду невеликий повітрозабірник і видалити всі небажані лінії, що залишилися.

Крок 8

Щоб завершити малюнок машини, нам потрібно зобразити шини та диски. Намалюйте їх у стилі 90-х, як ми це зробили на малюнку нижче, або зробіть якийсь хитромудрий дизайн.

Крок 9

Тіні та відблиски роблять малюнок Mazda RX-7 крутим та об’ємним. Намалюйте їх у місцях згинів та місцях, прихованих від світла.

Ми любимо круті спортивні автомобілі 80-х і 90-х років і дуже часто малюємо їх на сторінках нашого сайту МАЛЮВАННЯ . Дотримуйтесь наших порад та інструкцій і ви станете справжнім автомобільним дизайнером і зможете намалювати будь-який спортивний автомобіль.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар