Як намалювати спортивний автомобіль Porsche

Ми вже створили безліч інструкцій з малювання спортивних автомобілів, таких як Ferrari, Lamborghini та Audi. Але у нас все ще не було базового керівництва з малювання спортивного автомобіля, в якому ми б зібрали всі необхідні моменти і поради щодо цього типу автомобіля. І зараз ви бачите перед собою цю інструкцію, в якій буде все, що вам знадобиться, щоб намалювати спортивний автомобіль.

Крок 1

Почнемо малювати спортивний автомобіль із його загальних обрисів. Використовуючи дуже світлі лінії, створіть тіло у вигляді вільного ескізу. Вже на цьому етапі необхідно зобразити вигляд майбутнього спорткара, в нашому прикладі це Porsche.

Крок 2

Тепер створимо загальні деталі автомобіля. Насамперед зобразіть два великі кола, які в майбутньому стануть колесами. Спереду та ззаду створіть лампи. Потім створіть лінію вікон, як показано на ескізі, намальованому нашою командою.

Крок 3

Продовжуємо зображувати загальні деталі креслення спортивного автомобіля. Ще двома кружечками створюємо обідки. Далі зобразіть лобове скло та двері. Не забудьте зобразити дзеркало заднього виду. Щоб перевірити пропорційність вашого витвору мистецтва, просто подивіться на нього у дзеркало.

Крок 4

Якщо вільна арка спортивного автомобіля готова, настав час переходити до деталей обробки. Темнішими лініями обведіть «ніс» автомобіля, зробивши дизайн автомобіля красивим, естетичним та об’ємним. Зробіть решітку радіатора та протитуманну фару.

Крок 5

Використовуючи довгу та плавну лінію, обведіть дах спортивного автомобіля. Зробіть всі вікна та двері темнішими та різкішими. За допомогою гумки видаліть непотрібні додаткові лінії з робочої області.

Крок 6

Тепер перейдемо до задньої частини спортивного автомобіля. Уважно створіть задній бампер, зобразивши всі деталі, як показано на ескізі від наших художників. Не забудьте зобразити вихлопну трубу та задню арку.

Крок 7

Сторона креслення спортивного автомобіля містить багато складних деталей. Детально зобразіть двері та додайте ручку. Для більшої реалістичності створіть повітрозабірник. Тепер візьміть гумку і зітріть усі непотрібні вказівки з малюнка спортивного автомобіля.

Крок 8

Затемніть колеса та диски. Далі знайдіть центральну частину обідків і зобразіть численні спиці, що рівномірно розходяться від центру до країв. Завершіть очищення малюнка спортивного автомобіля, видаливши непотрібні вказівки з коліс.

Крок 9

Щоб зробити зображення спортивного автомобіля ще більш об’ємним та естетичним, додайте відблиски та тіні. Скляним поверхням потрібно додати відблисків і тіні у тих місцях, куди не падає світло.

Нам дуже важлива ваша думка, тому чекаємо критики у ваших коментарях. Ми читаємо всі ваші повідомлення та на багато хто відповідаємо.

Якщо вам сподобалася інструкція, як намалювати спорткар, то обов’язково завітайте на інші інструкції з малювання автомобілів, перейшовши за посиланням у категорію, там ви знайдете багато цікавого.

Оцініть статтю
Додати коментар