Як намалювати старовинний автомобіль

Наша команда дуже любить не тільки швидкі сучасні автомобілі, але й класичні автомобілі, тому сьогодні ми хочемо показати вам, як намалювати старовинний автомобіль.

Нам дуже подобаються ці старі автомобілі насамперед тому, що вони створені не менеджерами, а справжніми художниками та інженерами. Ці автівки мали справді цікавий і величний вигляд, який досі притягує погляди людей на дорогах.

І сьогодні ми хочемо показати вам, як саме намалювати старовинний автомобіль, щоб нагадати вам, якими цікавими та стильними можуть бути автомобілі.

Крок 1

Перш за все, намалюйте контури автомобіля і розмістіть його на папері. Автомобіль має бути довгим і створювати відчуття тяжкості та солідності.

Крок 2

Тепер зобразіть лобове та заднє скло. Поміж ними намалюйте рамку бічних вікон. Контури всіх вікон мають бути дуже округлими.

Крок 3

У передній частині зобразіть бампер та видимий бік фари. Поруч із бампером намалюйте колісну арку. Класичні автомобілі часто будувалися без задніх колісних арок.

Крок 4

Тепер перейдіть до задньої частини та намалюйте видиму сторону заднього ліхтаря та заднього бампера. Якщо вам здається, що малюнок не зовсім рівний і пропорційний, ви можете перевірити це, подивившись у дзеркало.

Крок 5

Відокремте переднє скло від заднього, зобразивши центральну стійку. Далі намалюйте одні довгі двері. За старих часів у кузові купе вироблялося більше машин, ніж у наш час.

Крок 6

Тепер намалюйте довгий молдинг, який проходить через всю бічну частину автомобіля. Позаду намалюйте декоративні елементи серією прямих ліній.

Крок 7

У передньому нижньому куті віконної рами зобразіть кругле старовинне дзеркало заднього виду. Намалюйте ручку з правого боку дверей. Не забудьте позначити лінію капота.

Крок 8

Позбавтеся всіх непотрібних додаткових ліній на своєму малюнку старовинного автомобіля. Далі намалюйте кругле переднє колесо та обід усередині. Колесо, як і обід, має ідеально круглу форму. Не забудьте намалювати видиму частину заднього колеса.

Крок 9

Намалюйте серію ліній усередині обода, як показано на прикладі, намальованому нашими художниками. Тоді колеса частіше оснащувалися подібними ковпаками, а чи не обідами зі спицями.

Крок 10

Тепер давайте додамо тіні, починаючи з найтемніших ділянок, тобто від колісних арок. Потім поступово переходьте до світліших ділянок. Не забудьте додати відблиски на скляні поверхні.

Якщо вам сподобалася ця інструкція, як намалювати старовинний автомобіль, спробуйте відвідати інші наші посібники, щоб продовжити удосконалювати свої навички малювання автомобілів. Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар