Як намалювати стару машину

У цій статті малювання ми розповімо вам, як намалювати стару машину 20 століття на прикладі моделі автомобіля Ford Mustang.

Крок 1

Спочатку зобразіть кузов старої машини дуже світлими лініями. Кузов має бути дуже плоским, а дах дуже низьким. Капот повинен бути довгим, а дах позаду повинен мати великий нахил.

Крок 2

Зобразіть раму у верхній частині корпусу. Потім використовуйте два ідеальні кола, щоб зобразити передні та задні колеса. Завершіть етап, зобразивши бампери.

Крок 3

Намалюйте видимий бік лобового скла. Зобразіть смуги повітрозабірника біля віконної рами. Завершіть етап, намалювавши арки над колесами та обода всередині коліс.

Крок 4

Використовуйте чіткі та темні лінії, щоб виправити контури старої машини. Після цього зобразіть двері під вікном за допомогою декількох простих ліній.

Крок 5

На задній частині кузова зобразіть видиму частину заднього скла. Зобразіть ручку на дверях під вікном. Завершіть етап малюванням повітрозабірника.

Крок 6

За допомогою гумки позбавтеся всіх будівельних ліній на кресленні старої машини. Зобразіть днище машини всередині арок. Додайте пару декоративних ліній до корпуса.

Крок 7

У центрі обідків намалюйте маленькі кружечки. Після цього плавними лініями зобразіть спиці колісних дисків, що розходяться від центру до країв.

Крок 8

Щоб малюнок старої машини вийшов більш об’ємним та переконливим, потрібно додати тіні. Почніть з внутрішньої сторони арок і поступово переходьте до світліших ділянок. Намалюйте відблиски на вікнах.

Якщо ви дійшли до цих ліній і тепер знаєте, як намалювати стару машину, то настав час спробувати навчитися малювати інші машини.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків.

Оцініть статтю
Додати коментар