Як намалювати стару вантажівку Chevy

Ми хочемо показати вам, як намалювати стару вантажівку Chevy. Як ми вже багато разів говорили, процес малювання всіх вантажівок приблизно однаковий. І інструкція, як намалювати стару вантажівку Chevy, не стане винятком. Буде ряд відмінних рис, на яких ми зупинемося докладніше.

Крок 1

Почнемо інструкцію, як намалювати Chevy Truck із зображення основних контурів. Вже на цьому етапі має бути дуже добре видно кузов та вантажний відсік.

Крок 2

Простими лініями зобразіть передню та задню арки. На цьому етапі зобразіть бічні видимі частини переднього і заднього бампера.

Крок 3

У верхній частині кабіни зображують видиму частину лобового скла та заднього скла. Між ними промальовуємо віконну раму плавними лініями.

Крок 4

Простими прямими лініями зобразіть єдині двері, розташовані на цьому боці корпусу. На цьому етапі зобразіть ручку. Щоб перевірити пропорційність малюнка вантажівки Chevy, подивіться на неї у дзеркало.

Крок 5

Плавними та темнішими лініями відкоригуйте капот і зобразіть виїмку для фари. Проведіть розділову лінію всередині віконної рами. На цьому етапі зобразіть декоративні лінії на корпусі.

Крок 6

Позбавтеся непотрібних будівельних ліній за допомогою гумки. Усередині ніші у передній частині зобразіть фару з опуклою фарою. На цьому етапі зобразіть дзеркало і колеса.

Крок 7

Зобразіть лінії низу кузова усередині колісних арок. На цьому етапі зобразіть старомодні диски всередині коліс, використовуючи кілька ліній.

Крок 8

Щоб малюнок вашої вантажівки Chevy вийшов об’ємнішим, потрібно додати тіні. Почніть з темних ділянок і поступово рухайтеся до світліших. На цьому етапі додайте відблиски на скляні поверхні.

Це була інструкція як намалювати старий Chevy Truck. Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар