Як намалювати стару вантажівку Ford

У цьому уроці з малювання команда ми покажемо вам, як намалювати стару вантажівку Ford – дуже гарний ретро-автомобіль від компанії Ford.

Раніше ми неодноразово показували як малювати вантажівки. Фактично тут ми будемо використовувати схожі техніки малювання. Однак є деякі відмінні риси, які будуть розглянуті в цій інструкції, як намалювати стару вантажівку Ford.

Крок 1

Насамперед, дуже плавними та світлими лініями зобразіть силует старого пікапа Ford. Силует має бути чітко розділений на кабіну спереду та вантажний простір.

Крок 2

Тепер за допомогою двох плавних ліній зобразіть колісні арки. На цьому етапі зобразіть нижні краї переднього бампера і задній нижній край вантажного відсіку.

Крок 3

Використовуйте дуже плавні лінії, щоб зобразити масивні та округлі крила. Потім використовуйте пряму та чітку лінію сходинки, щоб з’єднати передні та задні крила. Не забудьте зобразити верхній край вантажівки.

Крок 4

Зобразіть вертикально витягнуті двері плавними та округлими лініями. Зобразіть вікно у верхній частині дверей, верхня лінія якого повинна співпадати з верхньою лінією даху.

Крок 5

Зобразіть смугу у віконній рамі парою простих ліній. Далі зобразіть опуклу фару та металевий бампер під нею. На цьому етапі зобразіть дверну ручку і дзеркало заднього виду.

Крок 6

Ретельно зітріть усі лінії побудови із креслення старої вантажівки Ford. Далі зобразіть колеса. Після цього зобразіть усередині них обідки, які повинні мати ідеально круглу форму.

Крок 7

Зобразіть кілька кіл усередині контурів ободів із попереднього етапу.

Крок 8

Спочатку додайте тіні на внутрішні поверхні арок. Потім продовжуйте додавати тіні у світліші області. Не забудьте додати відблиски на вікна та фари.

Ви можете продовжувати додавати тіні та відблиски, щоб малюнок старої вантажівки Ford став більш об’ємним та реалістичним.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар