Як намалювати стару вантажівку

Раніше ми показували, як намалювати класичний автомобіль та старовинний автомобіль, а тепер ми покажемо, як намалювати стару вантажівку.

То чим же старі вантажівки відрізняються від нових? Головна відмінність, звичайно ж, у дизайні. У цьому посібнику ми покажемо вам, як намалювати пікап середини 20 століття. Він відрізняється плавними лініями та округлими формами.

Крок 1

Почнемо інструкцію, як намалювати старий пікап із зображенням плавних обрисів силуету. На цьому етапі кабіна та вантажний відсік вже повинні бути чітко помітні.

Крок 2

Використовуйте дві плавні напівкруглі лінії, щоб зобразити передні та задні колісні арки. На цьому етапі зобразіть верхній край бічної частини вантажного відсіку.

Крок 3

Намалюйте округле вікно, верх якого має повторювати контури даху. Потім намалюйте велике та масивне крило над аркою та виїмку для фари спереду. На цьому етапі зобразіть капот.

Крок 4

Зобразіть металеві бампери спереду та ззаду. Тепер створіть двері, верхня частина яких повинна повторювати контури даху та вікна. Завершіть етап, зобразивши сходинку між задніми та передніми крилами.

Крок 5

Тепер позбавтеся всіх непотрібних додаткових ліній на старому кресленні пікапа. Тепер зобразіть ідеально круглі колеса під арками. Далі зобразіть ідеально круглі диски усередині коліс.

Крок 6

У ніші перед корпусом зобразіть закруглену фару. Далі зобразіть дзеркало заднього виду та ручку на дверях. Завершіть етап, намалювавши візерунки круглих обідків усередині контурів із попереднього етапу.

Крок 7

Додайте тіні та відблиски, щоб малюнок старого пікапа став більш об’ємним та реалістичним. Почніть з темних областей, потім плавно переходьте до світліших тіней і півтонів.

Це були сім простих етапів, як намалювати стару вантажівку. Щоб доповнити малюнок і зробити його цікавішим, додайте до тіней додаткові штрихи. Потім малюйте деталі, такі як персонажі всередині машини або написи на тілі.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар