Як намалювати суперкар Koenigsegg

У світі багато дійсно крутих автомобілів, але одна з найнезвичайніших моделей авто – Koenigsegg. І в цій інструкції ми хочемо показати вам, як намалювати Koenigsegg Regera – модель спортивного автомобіля з гібридним приводом типу Plug-in hybrid (бензиновий ДВС + електричний двигуни), класу «суперкар» шведської фірми Koenigsegg загальною потужністю 1500 к.с., здатний розвивати понад 400 км/год.

Ця компанія маловідома порівняно з такими автогігантами, як Lamborghini та Ferrari. Але, незважаючи на це, люди, які знаються на автомобілях, дуже люблять цей суперкар за його цікавий зовнішній вигляд і хороші характеристики.

Крок 1

Отже, щоб намалювати Koenigsegg, спочатку зобразіть силует. Вже першому етапі наш малюнок Koenigsegg виглядає як інопланетний корабель.

Крок 2

Тепер, використовуючи два ідеальні кола, зобразіть колеса Koenigsegg. Далі зобразіть вкрай незвичайне бічне вікно та не менш незвичайні двері.

Крок 3

Всередині шин зобразіть ідеально круглі диски. Оточіть колеса напівкруглими арками. Зобразіть дзеркало заднього виду над дверима та окресліть задній ліхтар ззаду.

Крок 4

Починаючи з цього етапу, ми докладно зобразимо елементи Koenigsegg. Почніть з носа, затемніть деталі та зобразіть справді незвичайний бампер.

Крок 5

Тепер йдіть нагору та чіткими та впевненими рухами рук зобразіть дах. Повторіть усі класні елементи, як це зробили наші художники на ілюстрації нижче.

Крок 6

Тепер переходимо до задньої частини нашого чудового суперкара, малюючи задній бампер. На цьому етапі зобразіть задній ліхтар і видаліть напрямні з цього елемента.

Крок 7

Як згадувалося раніше, Koenigsegg – дуже незвичайний автомобіль із безліччю незвичайних ліній. На цьому етапі нам потрібно зобразити двері та звивисті смуги повітрозабірника.

Крок 8

На цьому етапі інструкції, як намалювати Koenigsegg, ми зобразимо колісні диски. Вони можуть повторювати зовнішній вигляд наших колісних дисків або мати зовсім інший вигляд.

Крок 9

Останній етап інструкції – як намалювати Koenigsegg – вам потрібно створити тіні. Зробіть це за допомогою штрихування, помістивши його в місця, вказані нашими художниками.

У всього, що має початок, є кінець, і інструкція, як намалювати Koenigsegg, добігла кінця. Чекаємо на ваші добрі (а може й не дуже добрі) слова в коментарях. Але якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар