Як намалювати суперкар Nissan GT-R

Nissan GT-R – абсолютна легенда, визнана багатьма експертами найкращим спортивним автомобілем в історії! Під капотом цього японського купе ховається 3,8-літровий двигун потужністю 555 л. Розгін з місця до 100 км/год займає лише 2,8 секунди. А тепер давайте навчимося малювати Nissan GT-R!

Крок 1

Кузов Nissan GT-R дуже незграбний, і нам потрібно відобразити це на першому етапі у вигляді легкого і вільного начерку.

Крок 2

Додайте найнеобхідніші деталі, без яких не може існувати жоден автомобіль. Зобразіть колеса, потім лінію вікон та ліхтарів.

Крок 3

Тепер додамо ще кілька дуже важливих та невід’ємних частин. Йдеться про арку, спортивний бампер і двері купе.

Крок 4

Щоб наш малюнок Nissan GT-R виглядав круто та природно, нам потрібно обвести всі деталі темним олівцем, маркером або тушшю, починаючи з лицьового боку.

Крок 5

Верхня частина Nissan GT-R має досить незвичайний вигляд. Обведіть цю частину японського спорткара, як показано на малюнку нижче.

Крок 6

Верх теж досить незвичайний. Він дуже масивний і незграбний. Обведіть спойлер та задній бампер, щоб все виглядало чисто та красиво.

Крок 7

На сьомому кроці здається, що ліній дуже багато, але насправді це не так. Обведіть двері та намалюйте незвичайну ручку та повітрозабірник, приберіть усі зайві лінії.

Крок 8

Намалюйте дуже круті багатоспицеві диски, які багато разів збільшують крутість нашого японського суперкара. Обведіть покришки як на нашому малюнку.

Крок 9

Ми закінчимо посібник з малювання про те, як намалювати Nissan GT-R, додавши тіні та відблиски в місцях, вказаних у нашому прикладі нижче.

Спорткар Nissan GT-R випускається японською компанією Nissan Motor із 2007 року. З моменту свого дебюту на автосалоні в Токіо модель пережила два рестайлінги, але за допомогою цього посібника з малювання ви можете намалювати Nissan GT-R з будь-якої.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар