Як намалювати суперкар Porsche 911

Porsche 911 – спортивний автомобіль німецької компанії Porsche AG у кузові дводверного купе або кабріолету на його основі, що випускався у різних поколіннях з 1964 року до наших днів. Незважаючи на величезну різноманітність варіантів кузова цього спортивного автомобіля, за допомогою цієї інструкції, як намалювати Porsche 911, ви зможете намалювати кожен з них.

Крок 1

Минають роки, нові моделі Porsche 911 стають швидше і оснащуються новими функціями, стають більш схожими на космічний корабель, але зовнішні контури залишаються практично незмінними та дуже пізнаваними. На першому етапі намалюйте ці контури дуже плавними лініями.

Крок 2

Спортивні автомобілі мають такі особливості, як плоский та обтічний кузов для аеродинаміки, великі та широкі колеса для кращого зчеплення з дорогою тощо. На другому етапі ми просто описуємо всі ці особливості, а також вузькі бічні вікна, дзеркала та фари.

Крок 3

Колісні диски, як і шини, повинні бути дуже великими і красивими, тому зобразимо їх обриси на цьому третьому кроці. На цьому етапі зобразіть бічне вікно і єдині двері з цього боку кузова. Ми завершуємо цей крок окресленням повітрозабірника та люка бензобака.

Крок 4

Однією з найчастіше змінюваних деталей є бампер і повітрозабірники. Щоб малюнок вийшов красивішим і природнішим, давайте докладно їх покажемо. Також обводимо всю передню частину, включаючи капот та практично незмінені фари.

Крок 5

Верхня частина Porsche 911 є дуже характерною для спортивного автомобіля. Давайте намалюємо лобове скло, плоский дах, який дуже плавно переходить у багажник. Намагайтеся максимально правильно і чітко відобразити дзеркало та бічне вікно.

Крок 6

Ще дві частини, які часто змінюються з роками, – це задні ліхтарі та бампер. У нових моделей задній ліхтар дуже плаский і довгий, а бампер має безліч деталей та кутів. Обведіть усі ці деталі та зітріть непотрібні допоміжні лінії.

Крок 7

Однією довгою та чіткою лінією зобразіть бічну спідницю. На тому ж сьомому кроці зобразіть ручку та довгі двері. А тепер будьте особливо уважні, щоб зобразити ідеально круглі шини та великі диски. Гумка тут буде вам корисна як ніколи, тому що нам потрібно буде ретельно очистити весь проект Porsche 911.

Крок 8

Отже, на цьому етапі ваша обережність має підвищитися до максимального рівня, оскільки на восьмому рівні цієї інструкції ми зображатимемо диски. Це досить складний крок, тому не поспішайте, акуратно та правильно витягуйте диски Porsche.

Крок 9

Тіні, виконані штрихуванням, допоможуть вашому малюнку Porsche 911 виглядати більш природним та об’ємним. Не забувайте враховувати кут падіння світла, коли малюєте тіні на тілі та відблиски на вікнах.

Випуск нових моделей цього незмінно крутого спортивного автомобіля – завжди велика подія і наша команда художників сподівається, що поява цього уроку про те, як малювати Porsche 911 стане не менш приємною подією, ніж сам випуск моделі. Суперкар. Porsche 911 має 24 модифікації і за допомогою цього посібника ви легко зможете намалювати кожну з цих варіацій.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар