Як намалювати суперкар Toyota Supra

Toyota Supra – легковий спорткар, що випускається японським концерном Toyota у 1978-2002 роках і знову з 2019 року. Перші два покоління були засновані на моделі Celica, тому називалися Toyota Celica Supra. Із третього покоління Supra стала окремою моделлю. Виробництво четвертого покоління моделі завершилося у Японії 2002 року. А 14 січня 2019 було офіційно представлене п’яте покоління Toyota Supra.

Цей японський суперкар став іконою для ентузіастів автоспорту, справжньою легендою любителів швидких автомобілів. Як ви розумієте, сьогодні наша команда покаже вам як намалювати класичний Toyota Supra 90x.

Крок 1

Як і Mazda RX-7, цей автомобіль має відмінні риси автомобіля 90-х років, тобто дуже плавні та плавні контури. Зобразіть кузов Toyota у вигляді вільного ескізу.

Крок 2

Тепер зобразіть круглі колеса (можна використовувати циркуль) та контур лінії вікна. Наш малюнок поступово стає дедалі більше схожим на машину.

Крок 3

Оскільки це спортивний автомобіль, він має по одній двері з кожного боку кузова. Зобразимо цю саму єдину двері по цей бік кузова, фари та великий спойлер. Також зображаємо колісні диски та арки.

Крок 4

Щоб наш малюнок виглядав красиво і завершено, давайте почнемо обводити малюнок дуже темними лініями олівцями, маркером або тушшю. Починаючи з носа автомобіля, зобразимо фари, капот та арку.

Крок 5

Практично всі суперкари мають дуже плоский і похилий дах. Обведемо цю деталь на п’ятому кроці, додамо дзеркало та обведемо вузьку лінію вікон.

Крок 6

Великий спойлер повинен створити сильну притискну силу, і на цьому етапі ми повинні обвести цю частину японського суперкара. Цим етапом обводимо задній бампер і зображуємо вихлопну трубу.

Крок 7

Найскладніша деталь нашої Toyota Supra – це боковина. Тут нам потрібно зобразити стильні двері, довгий повітрозабірник і стандартну ручку.

Крок 8

Шини – одна з найскладніших частин, тому що зробити їх справді круглими та симетричними дуже складно. Диски малювати не менш складно, ніж шини, тому під час малювання будьте максимально обережні.

Крок 9

Останніми штрихами до нашого зображення стануть тіні та відблиски. Люки слід намалювати в тих місцях, які ми показали на малюнку нижче. Якщо ваш малюнок Toyota Supra схожий на наш, то посібник із малювання закінчено.

Свого часу цей божевільний японський суперкар спричинив фурор у світі, а якщо ви хочете навчитися малювати й інші відомі автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар