Як намалювати суперкар

Суперкар – умовний підклас широкого класу спортивних автомобілів, перші моделі яких з’явилися у 20-х роках 20 століття. Суперкари (у тому числі гіперкари) – це автомобілі (можна сказати, найкращі автомобілі у світі) з дійсно вражаючими характеристиками, з ексклюзивним рівнем оснащення та, звичайно ж, відповідною вартістю. Отже, давайте поринемо в процес навчання малюванню суперкара.

Крок 1

Всі суперкари (як і спорткари) відрізняє максимально аеродинамічний кузов. Зобразіть цей аеродинамічний кузов, який у нашому прикладі представлений як Lamborghini .

Крок 2

Зображуйте невід’ємні частини кузова – плоскі вікна та величезні колеса, які є візитівкою будь-якого суперкара. Завершіть крок, намалювавши дзеркала, передні та задні ліхтарі.

Крок 3

Деталі – найголовніше у кресленні. На третьому етапі цієї інструкції з малювання суперкара ми зобразимо бампер, фари і капот.

Крок 4

Обведіть похилий дах і вузькі вікна, які більше схожі на довгий проріз. Намалюйте повітрозабірник дзеркала у задній частині вікна.

Крок 5

Намалюйте деталі потужної задньої частини, включаючи бампер та вихлопні труби. Ви повинні зробити задню частину суперкара агресивною та потужною.

Крок 6

Оскільки суперкари переважно дводверні, намалюємо одні двері з цього боку. Він повинен бути довгим і незграбним. Завершуємо екстер’єр корпусу промальовуванням ручки та повітрозабірника.

Крок 7

Як було сказано на другому етапі – великі та потужні шини – відмінна риса будь-якого спортивного автомобіля. На цьому кроці ми обведемо ці колеса та намалюємо багатоспицеві диски.

Крок 8

Тіні, намальовані штрихуванням, зроблять ваш спортивний автомобіль більш реалістичним. Якщо ви хочете зробити свою машину ще більш реалістичною, додайте ще кілька шарів штрихування, намагаючись зробити тіні максимально м’якими та плавними.

Як згадувалося на початку цього керівництва, термін суперкар вперше був використаний в автомобільній промисловості в 20-х роках минулого століття, проте повністю утвердився він тільки після 1960-х років, коли був справжній дизайнерський бум і цивільні автомобілі. стало оснащуватися дедалі більше гоночних автомобілів. технології. Але гіперкари, що відрізняються надмірно високими показниками потужності та швидкості, з’явилися набагато пізніше – їх історія бере початок у 1993 році, після виходу на ринок McLaren F1, про що йтиметься в одній із наших наступних інструкцій з малювання.

На додаток до деталей з цього прикладу ви також можете намалювати спойлер і додати більше повітрозабірників, щоб надати вашому суперкар більш «накачаний» вигляд.

А якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар