Як намалювати Танджиро Камадо

У цьому посібнику ми покажемо, як покроково намалювати Танджиро Камадо з аніме “Клинок, що розтинає демонів”.

Танджиро Камадо – головний герой серії Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, який вистежує демона, котрий убив його сім’ю.

 

Танджиро – молода людина з досить засмаглою шкірою та спортивною статурою. Його чорне волосся з бордовими кінчиками скуйовджене і зачесане назад, оголюючи чоло. Привертають увагу широкі темно-червоні очі з білими зіницями, які здаються світлішими у нижній частині райдужної оболонки. На обличчі у нього також є родимка у верхньому лівому кутку чола, яка більше схожа на великий темно-червоний шрам.

Ставши Вбивцею демонів, він носить стандартну уніформу Вбивці демонів. Одяг складається з темно-коричневого піджака гакуран з білим поясом, мішкуватих штанів, що переходять у шкарпетки табі, і все це під його типовим картатим хаорі. У пари сандалій дзоурі червоні ремінці та смуги білої тканини, щільно обгорнуті навколо литок.

Зверніть увагу, що всі сині та зелені лінії, використані при покроковому малюванні Танджиро Камадо – це просто допоміжні лінії, більшість з яких пізніше будуть стерті, тому не натискайте надто сильно на олівець.

Крок 1

Крок 2

Крок 3

Крок 4

Крок 5

Крок 6

Крок 7

Крок 8

Крок 9

Освітліть всі лінії побудови, «протиснувши» гумку по паперу. Наведіть основні лінії. Обов’язково зверніться до малюнку нижче, тому що вам потрібно намалювати лише деякі частини допоміжних ліній.

Крок 10

Зітріть всі допоміжні лінії малюнка.

Крок 11

Щоб зробити малюнок у кольорі, спочатку обов’язково намалюйте кольорові контури правильним олівцем.

Завжди порівнюйте свій малюнок із оригіналом та виправляйте виявлені помилки. Робіть це, доки не будете задоволені результатом.

Ваш малюнок не повинен виглядати точно так, як оригінал, намальований нами, не переживайте з приводу деталей. Справа в тому, що при малюванні ви отримуєте основи правильного відображення основних форм та компонентів. Це найкращий спосіб створити в пам’яті власну бібліотеку фігур манги, яку ви можете використовувати для малювання та створення власних персонажів манги.

Оцініть статтю
Додати коментар