Як намалювати Tesla Cybertruck від Ілона Маска

У цьому мистецькому уроці ми покажемо вам, як намалювати круту вантажівку на прикладі Tesla Cybertruck від Ілона Маска. Це велика, стильна, броньована вантажівка, яка виглядає так, ніби зійшла зі сторінок футуристичних журналів 80-х років.

Візьміть свої улюблені інструменти для малювання, прокрутіть цю сторінку вниз і перейдіть до інструкції, як намалювати круту вантажівку.

Крок 1

Отже, щоб точно намалювати круту вантажівку, перш за все, зобразіть її контури. Оскільки ми малюємо Tesla Cybertruck, використовуйте чіткі лінії. Спробуйте зобразити силует без лінійки.

Крок 2

Досить простий етап, на якому потрібно зобразити раму вікна. На цьому етапі слід використовувати дуже чіткі і прямі лінії.

Крок 3

Використовуйте прямі та кутові лінії, щоб зобразити колісні арки. На цьому етапі зобразіть нижні краї переднього і заднього бамперів. Використовуйте кілька прямих ліній, щоб деталізувати задній бампер.

Крок 4

Тепер, використовуючи кілька прямих ліній, зобразіть декоративні елементи та кути жорсткості збоку кузова Tesla Cybertruck. Спробуйте провести ці лінії без лінійки.

Крок 5

Намалюйте середню стійку та лінії вікон усередині віконної рами. На цьому ж етапі використовуйте прямі та чіткі лінії, щоб зобразити двері.

Крок 6

Тепер акуратно позбавтеся всіх будівельних ліній з вашого крутого малюнка пікапа. Уважно зобразіть колеса та диски. Вони повинні мати ідеально круглу форму.

Крок 7

Намалюйте маленькі кружечки у центрі кожного обідка. Далі за допомогою прямих ліній зобразіть спиці, що розходяться від центру до країв ободів.

Крок 8

Почнемо додавати тіні. Спочатку намалюйте тіні в найтемніших областях. Потім плавно переходьте до світліших, зображуючи півтони. Не забудьте додати відблиски на вікна.

У цій інструкції на прикладі Tesla Cybertruck ми показали вам, як намалювати круту вантажівку. Спробуйте намалювати цю машину з іншого погляду. Потім можна додати деякі цікаві деталі, такі як деталі інтер’єру, видимі з вікон або пасажирів всередині автомобіля.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих інструкцій.

Оцініть статтю
Додати коментар