Як намалювати Tesla Model 3

Раніше наша команда вже показувала вам, як намалювати Tesla Roadster , Model S та Model X , а тепер ми покажемо, як намалювати Tesla Model 3 – початкову модель компанії Tesla. Як і решта наших інструкцій, ця буде дуже простою, але в результаті ви отримаєте дуже реалістичний малюнок Tesla Model 3.

Крок 1

Отже, давайте почнемо із зображенням силуету електричного автомобіля, використовуючи дуже легкі та грубі лінії. Спробуйте повторити все, як зробили наші художники на зображенні нижче.

Крок 2

Тепер давайте зобразимо найважливіші, невід’ємні частини електромобіля. Почніть із шин, зобразивши їх у вигляді ідеальних кіл. Потім створіть передні та задні ліхтарі. Завершіть цей етап елегантною лінією вікон.

Крок 3

Над колесами зобразіть напівкруглі колісні арки. Далі зобразіть плавними лініями двері та витончені вікна. На цьому етапі зобразіть красиве дзеркало заднього виду.

Крок 4

Починаючи з цього етапу ми заглиблюватимемося в дрібні елементи і плавно і поступово деталізуватимемо деталі електромобіля. Почніть спереду, ретельно затемнюйте все, як це зроблено на зображенні наших художників.

Крок 5

Плавними та красивими лініями зобразіть похилий дах та досить вузьку віконну раму. На цьому етапі обведіть дзеркало заднього виду і позбавтеся від непотрібних ліній.

Крок 6

Тепер плавними та красивими лініями обведіть багажник та сформуйте задній бампер та задній ліхтар. На цьому етапі ваше креслення Tesla Model 3 має виглядати приблизно так:

Крок 7

Отже, цьому етапі ми фактично закінчимо малювати корпус Тесли. Різкими та красивими лініями зображені двері та концептуальні L-подібні ручки. Позначте лінії дизайну та позбавтеся вказівок.

Крок 8

На цьому етапі інструкції, як намалювати Tesla Model 3, ми будемо працювати з колісними дисками. Спочатку зобразіть центральну частину, потім вигнуті спиці, що розходяться від серцевини в сторони.

Крок 9

Отже, штрихуванням та короткими мазками зобразіть тіні та відблиски у тих місцях, які вказані нашими художниками на ілюстрації нижче. Якщо ви все зробили правильно, інструкція, як намалювати Tesla Model 3, завершена.

На цьому все, шановні читачі, інструкцію з малювання Tesla Model 3 завершено. Але якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар