Як намалювати Tesla Model S

Наша команда дуже любить електромобілі, особливо машини від Ілона Маска. І тому сьогодні ми покажемо вам як малювати Tesla Model S . Хоча урок буде дуже простим, у результаті ви отримаєте дуже реалістичний малюнок Tesla Model S.

Tesla Model S – електричний легковий автомобіль вищого класу, який виробляється американською компанією Tesla з 2012 року.

Крок 1

Всі креслення автомобілів починаються з каркасу, тобто з грубих та загальних контурів. Отже, такими грубими лініями зобразіть силует як на зображенні наших художників.

Крок 2

Використовуйте два ідеальні кола, щоб зробити шини. Після цього зобразіть фари як передні, так і задні. Завершіть цей етап, створивши вузьку та витончену лінію вікон.

Крок 3

Зобразіть ідеально круглі диски усередині шин. Потім зобразіть напівкруглі арки коліс над колесами. Після цього зобразіть двері та вікна. І завершіть цей етап, зобразивши стильне дзеркало.

Крок 4

Починаючи з цього етапу, ми заглибимося в деталі та надамо малюнку електромобіля остаточного вигляду. Почніть попереду, затемняючи всі лінії та зобразивши повітрозабірник під фарою.

Крок 5

Продовжуючи капот, плавно і естетично зобразіть похилий дах, що йде до хвоста. Після цього зобразіть вузькі вікна і завершіть цей етап, провівши дзеркало заднього виду.

Крок 6

Тепер зобразимо багажник, бампер та ручки. На цьому ж етапі надайте остаточного вигляду задньому ліхтарю. До речі, не забудьте позбутися допоміжних ліній, оскільки ви додаєте остаточного вигляду деталям електромобіля.

Крок 7

На цьому етапі уроку, як намалювати Tesla Model S, ми зобразимо диски. Як і в інших інструкціях, спочатку зобразіть центр обідків, а потім спиці, які плавно розходяться по краях.

Крок 8

Це останній етап інструкції, як намалювати Tesla Model S, а це означає, що потрібно працювати з тінями. Затіненням та короткими лініями зобразіть тіні у всіх місцях, де це представлено нашими митцями.

Таким чином, це була проста, але реалістична стаття про те, як малювати Tesla Model S. Бажаєте малювати автомобілі інших марок? Перейдіть в нашу категорію автомобілів. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар