Як намалювати Tesla Model X

Час йде вперед, розвиток автомобільної промисловості призвело до електричних транспортних засобів на перший план, і наша команда художників покаже вам сьогодні як малювати Tesla Model X .

Всі етапи цієї інструкції будуть максимально простими, але в результаті ви отримаєте дуже реалістичний та об’ємний малюнок Tesla Model X

Крок 1

Всі автомобілі, будь то новий автомобіль або старий Ford, починаються зі скелета, і інструкція з малювання Tesla Model X не є винятком. Отже, плавними та грубими лініями зобразіть силует електромобіля.

Крок 2

На цьому етапі додамо найголовніші та невід’ємні частини. Спочатку зобразіть ідеально круглі шини, потім створіть передні та задні ліхтарі. Завершіть цей етап, зобразивши віконну лінію.

Крок 3

Продовжуємо малювати Теслу та продовжуємо додавати деталі. Почніть з ободів, зобразивши їх усередині шин. Потім зобразіть фари як передні, так і задні. На цьому етапі зобразіть вікна разом із дверима, а завершіть сцену зобразивши стильне дзеркало.

Крок 4

База Tesla готова і з цього етапу ми почнемо використовувати більш чіткі лінії. Почніть з носа, окресливши всі деталі та зобразивши повітрозабірник під фарою.

Крок 5

Продовжуємо інструкцію, як намалювати Tesla Model X. Тут плавними лініями зобразимо похилий дах і докладно всі вікна. Не забудьте докладно зобразити дзеркало та позбутися орієнтирів.

Крок 6

Тепер зробимо те саме, але із задньою частиною нашого електромобіля. Обережно обведіть задню частину моделі X, щоб створити красиві контури багажника та бампера. На цьому етапі створіть характерну форму задньої фари.

Крок 7

На цьому етапі інструкції з малювання Tesla Model X ми фактично закінчимо зображати тіло. Красивими та чіткими лініями зобразіть бічні двері та незвичайно розташовані ручки. Позбавтеся всіх допоміжних ліній на корпусі авто.

Крок 8

Тепер зобразимо диски нашого чудового електромобіля. Спочатку зобразіть середню частину, а потім зобразіть ті, що плавно розходяться від центру спиці. Якщо все вірно, переходьте до завершального етапу інструкції, як намалювати Tesla Model X.

Крок 9

Отже, завершальний етап інструкції, як намалювати Tesla Model X, і тепер настав час додати трохи обсягу і реалізму. Для цього за допомогою штрихування та коротких ліній зобразіть тіні та відблиски у тих місцях, де це було зроблено нашими художниками.

Отже, якщо ви вже дотримуєтеся цих принципів, то, швидше за все, ви знаєте, як намалювати Tesla Model X. Але якщо ви хочете навчитися малювати й інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію автомашин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар