Як намалювати Toyota Corolla

Ми дуже любимо розкішні автомобілі, такі як Lamborghini або Bentley, але щоб розбавити цю колекцію автомобілів для списку Forbes, ми іноді створюємо інструкції для більш простих автомобілів. Наприклад, сьогодні ми хочемо показати вам як намалювати Toyota Corolla.

Цей автомобіль є найбільш продаваним автомобілем у своєму класі у багатьох країнах світу. Насамперед це пов’язано з дуже вдалим поєднанням невисокої ціни, досить високої якості та гарної комплектації.

До того ж автомобіль має невеликі розміри, що є важливою умовою для того, щоб пересуватися вузькими вуличками та паркуватися у вузьких місцях. За цим параметром Toyota Camry набагато краще за Lamborghini або Audi R8 .

Крок 1

Щоб без помилок намалювати Toyota Corolla, необхідно спочатку накреслити контури автомобіля. Легкими дотиками олівця до паперу намалюйте основні частини корпуса.

Крок 2

Тепер плавними лініями намалюйте колісні арки та нижні краї переднього та заднього бампера. Зауважте, що арки повинні бути трохи нахилені назовні від центру.

Крок 3

Спереду та ззаду зобразіть фару та задній ліхтар. Вам потрібно точно повторювати їх форму, щоб ваша Королла мала впізнаваний вигляд. Під фарою зобразіть передній повітрозабірник та протитуманне світло.

Крок 4

У верхній частині зобразіть витягнуту по горизонталі раму. Якщо точно повторити обриси цієї деталі, то ваша Королла стане ще більш відомою. Плавними лініями намалюйте контури кузова автомобіля.

Крок 5

Посередині віконної рами намалюйте центральний стовп. Далі намалюйте двері. Середня лінія цих дверей повинна спускатися центральною стійкою практично до самого низу кузова, розділяючи автомобіль на дві приблизно рівні частини.

Крок 6

У передньому куті віконної рами намалюйте дзеркало заднього виду. Далі намалюйте ручки, не забуваючи, що задня ручка повинна бути трохи вищою за передню.

Крок 7

Позбавтеся всіх допоміжних ліній і зобразіть колеса. Колеса повинні бути ідеально круглими, як і контури дисків усередині них. Щоб переконатися в цьому, подивіться на малюнок Toyota Corolla через дзеркало.

Крок 8

Щоб правильно зобразити обідки, спочатку намалюйте центральну круглу частину. Потім зобразіть спиці, що рівномірно розходяться від центру до країв обідків, як пелюстки соняшника.

Крок 9

Додайте тіні, щоб зробити малюнок Toyota Corolla більш об’ємним та переконливим. Почніть з темних ділянок, поступово переходячи до світліших. Не забудьте додати відблиски на скляні поверхні.

Тойота Королла – досить простий автомобіль та інструкція, як намалювати Тойоту Короллу, теж досить проста. Якщо ви хочете трохи ускладнити малюнок, спробуйте додати трохи більше тіней, щоб малюнок вийшов більшим. Про те, як це зробити, ми розповіли у нашій статті про те, як намалювати 3D автомобіль.

Якщо ви впоралися з цією інструкцією, то настав час навчитися малювати щось нове. Для цього перейдіть до нашої категорії уроків з малювання автомобілів. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар