Як намалювати троянду

Завдяки цьому покроковому посібнику з малювання троянди дуже легко намалювати цю красиву квітку, що робить її ідеальною як для початківців, так і для дітей.

За допомогою лише кількох простих послідовних кроків ви миттєво намалюєте десятки троянд. Як і у випадку з іншими нашими уроками малювання, ви можете взяти шаблон для друку, щоб ви могли практикуватися в малюванні будь-де.

Троянди, без сумніву, є одними з найпрекрасніших квітів. Ми хотіли зробити цю квітку простою і красивою, щоб передати її суть.В уроці трохи більше кроків, ніж у наших звичайних посібників, тому що ми хотіли зробити їх максимально зрозумілими та простими для виконання, щоб побачити троянди можуть виглядати складнішими (це не так, я обіцяю).

Цей урок малювання був протестований декількома новачками, і всі вони були здивовані та схвильовані тим, наскільки чудовими виявилися їхні троянди (так що ми справді дуже задоволені тим, як ми розробили цей урок).

Готові почати малювати? Візьміть свій улюблений маркер або олівець і почнемо!

Крок 1:

Почніть свій малюнок троянди з овалу. Він не обов’язково має бути ідеальним, як ніщо у природі. Як би ви її не намалювали, ваша троянда виглядатиме чудово.

Крок 2

Усередині овалу намалюйте маленьку спіраль. Напрямок спіралі немає значення, як і кількість витків.

Крок 3

Намалюйте серце навколо спіралі – почніть зверху, щоб серцева щілина торкалася овальної форми. Знову ж таки, не турбуйтеся про форму серця, ліва та права сторони не повинні бути однаковими.

Інші частини серця не повинні торкатися овальної форми, але в цьому немає нічого поганого.

Крок 4

Намалюйте лінію формою серця – почніть зверху і зробіть красиву пишну форму (наприклад, дуже вільну букву S). Зробіть загострену (V) форму.

Крок 5

Зробіть аналогічну форму на іншому кінці серця, цього разу без загостреного кінчика, намалюйте лінію так, щоб вона торкалася попередньої форми.

Крок 6

Тепер намалюйте U-подібну форму (ви можете зробити її трохи кривою вгорі). Ви бачите, як формується бутон квітки вашої троянди?

Крок 7

Додати кілька деталей. Намалюйте вигнуту лінію від кінчика літери V до основи квітки.

Також додайте дві лінії, що з’єднують овал із формою серця – якщо ваша «форма серця» не стосується овалу з боків. Додати кілька деталей

Крок 8

Під квіткою намалюйте кілька чашолистків.

Крок 9

Намалюйте стебло та лист.

Крок 10

Розфарбуйте свій малюнок квітки троянди.

Оцініть статтю
Додати коментар