Як намалювати трубкозуба

Зміст
 1. Як намалювати мурахоїда-трубкозуба
 2. Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 2
 3. Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 3
 4. Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 4
 5. Як намалювати мурахоїда-мурахоїда 5
 6. Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 6
 7. Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 7
 8. Як намалювати мурахоїда, що йде 8
 9. Як намалювати мурахоїда, що йде 9
 10. Як намалювати мурахоїда-мурахоїда. Початковий ескіз
 11. Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 10
 12. Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 11
 13. Як намалювати мурахоїда-мурахоїда, що йде 12
 14. Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 13
 15. Як намалювати гуляючого мурахоїда-трубкозуба 14
 16. Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 15
 17. Як намалювати мурахоїда-мурахоїда на прогулянці 16
 18. Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 17
 19. Як намалювати мурахоїда-мурахоїда, що йде 18
 20. Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 19
 21. Як намалювати крокуючого мурахоїда-трубкозуба

У цьому уроці малювання ми навчимо вас, як намалювати крокуючого мурахоїда-трубкозуба

Перші кілька кроків не тисніть олівцем надто сильно. Для початку використовуйте легкі плавні рухи.

Як намалювати мурахоїда-трубкозуба

Крок 1: Намалюйте коло близько середини сторінки як орієнтир для тіла трубкозуба. Спочатку намалюйте чотири маленькі позначки, щоб вказати висоту та ширину кола, потім з’єднайте позначки зігнутими лініями. Спочатку зробіть легкий малюнок, щоб його легко стерти у разі помилки. Але коло не обов’язково має бути ідеальним. Це просто путівник. Якщо вам важко намалювати коло, обведіть зовнішній обідок монети, кришки або іншого об’єкта з круглим краєм.

Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 2

Крок 2: Намалюйте ще одне коло ліворуч так само, як напрямну для задньої частини тіла трубкозуба. Кола мають бути приблизно одного розміру, а їх краї повинні стикатися. Помістіть кружок зліва трохи вище.

Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 3

Крок 3: Намалюйте ще одне коло в нижній правій частині як орієнтир для голови трубкозуба. Це коло має бути приблизно чверть розміру першого, які краю повинні стикатися.

Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 4

Крок 4: Усередині голови намалюйте вигнуту похилу лінію. Ця допоміжна лінія допоможе вам розмістити елементи пізніше. На нижній правій стороні голови намалюйте довгу тонку дугу як орієнтир для морди трубкозуба. Зверніть увагу на довжину цієї дуги по відношенню до розміру голови.

Як намалювати мурахоїда-мурахоїда 5

Крок 5: На верхній частині голови трубкозуба намалюйте дві довгі тонкі дуги як напрямні для вух. Кожне вухо має бути схожим на довгу перевернуту літеру U. У трубкозубів довгі вуха, тому не малюйте їх занадто короткими.

Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 6

Крок 6: Під великим колом праворуч намалюйте дві довгі похилі лінії як напрямні для передніх ніг трубкозуба. Перша лінія повинна розташовуватись під кутом вгорі для суглоба та внизу для ступні. Інша лінія повинна мати нахил та вигин лише внизу.

Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 7

Крок 7: Під кружком ліворуч намалюйте дві довгі похилі лінії як напрямні для задніх ніг. Зверніть увагу на те, де ці лінії згинаються, тому що пізніше це вкаже на суглоби та лапи трубкозуба.

Як намалювати мурахоїда, що йде 8

Крок 8: З’єднайте основні кола, використовуючи довгі вигнуті лінії, щоб завершити посібник для тіла трубкозуба. Лінія вгорі має згинатися більше. Додайте кілька коротших ліній, які з’єднуються з головою, щоб сформувати шию.

Як намалювати мурахоїда, що йде 9

Крок 9: Зліва від тіла намалюйте дві довгі вигнуті лінії як орієнтир для хвоста трубкозуба. Лінії повинні зустрітися в дальній лівій частині. Основа хвоста має бути товстою.

Як намалювати мурахоїда-мурахоїда. Початковий ескіз

На цьому початковий малюнок готовий! З цього моменту натискайте олівцем сильніше, щоб отримати чіткіший малюнок.

Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 10

Крок 10: Злегка намалюйте очі у вигляді невеликого овалу поверх допоміжної лінії всередині голови. Коли ви отримаєте правильний розмір та розташування, затемніть лінії. Зробіть бічні сторони гострішими. Усередині ока намалюйте крихітний кружок, щоб позначити відблиски, і точку посередині для зіниці. Затемніть решту ока, використовуючи значення світліше, ніж зіниця. Не перекривайте коло яскравого світла. Проведіть кілька ліній навколо очей, щоб зобразити зморшки на шкірі. Друге око трубкозуба знаходиться з іншого боку голови і не видно під цим кутом.

Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 11

Крок 11: Усередині дуги збоку біля кінчика намалюйте тонку овальну форму і заштрихуйте її для першої ніздрі. Додайте другу ніздрю праворуч, але зробіть її трохи меншою і тоншою. Тепер слідуйте основному шляху гіда, щоб намалювати форму морди. Коли ви затемните лінію, вигніть її до ока, щоб створити рот трубкозуба. Потім нижню частину направляючої, щоб створити нижню губу / підборіддя. Потім верхню частину напрямної, але зробіть її трохи тоншою. Вигніть верхню частину і додайте більше ліній, щоб зробити її схожою на свинячу морду.

Як намалювати мурахоїда-мурахоїда, що йде 12

Крок 12: Використовуйте дуги на верхній частині голови як напрямні, щоб намалювати вуха трубкозуба. Потім основний шлях напрямної, але зробіть форму вуха більш хвилястою з боків і більш загостреною вгорі. Додайте кілька ліній усередині форми, щоб надати юшку більше структури. Намалюйте дві довгі лінії усередині форми, які сходяться у нижній частині вуха. Використовуйте другу дугу як орієнтир, щоб таким чином намалювати друге вухо трубкозуба. Затемніть сторони дуги, але зробіть кінчик загостренішим. Додати кілька ліній всередині для більшої структури.

Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 13

Крок 13: Використовуйте лінії, що залишилися, як напрямні, щоб намалювати решту голови трубкозуба. Коли ви затемніте лінії голови, намалюйте додаткову опуклість у верхній частині брови іншого ока. Зробіть середню частину морди тоншою. Все це має бути укладено всередині початкової дуги. Додайте ще кілька штрихів усередині голови для додаткових деталей.

Як намалювати гуляючого мурахоїда-трубкозуба 14

Крок 14: Використовуйте другу лінію праворуч як орієнтир, щоб намалювати першу передню ногу. Виконуйте основний траєкторії напрямної і злегка намалюйте форму ноги навколо неї. Зробіть кілька швидких коротких рухів з лівого боку ноги, щоб прибрати рідке волосся. Внизу намалюйте пальці ніг та нігті у формі трикутника на кінчику. У трубкозубів чотири пальці на передніх ногах та п’ять пальців на задніх. Переконайтеся, що ніжка широка зверху і поступово стає тоншою знизу.

Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 15

Крок 15: Використовуйте лінію на дальній правій стороні як орієнтир, щоб так само намалювати другу передню ногу. Злегка намалюйте форму ноги трубкозуба навколо напрямної. Потім отримайте лінії, коли отримаєте правильну структуру. Швидкими короткими рухами на лівому боці ноги додайте видимі трикутні пазурі внизу.

Як намалювати мурахоїда-мурахоїда на прогулянці 16

Крок 16: Використовуйте другу лінію зліва як орієнтир, щоб намалювати задню ногу з цього боку тіла. Злегка намалюйте форму ноги навколо напрямної. Верхню частину зробіть широкою, а нижню – вузькою. Вигніть форму ноги в місці вигину напрямної, щоб позначити суглоби. Коли у вас буде правильна форма ноги, затемніть лінії. Використовуйте швидкі короткі штрихи у верхній частині волосся. Задні лапи у трубкозуба повинні бути зверху товщі передніх. Використовуйте пару похилих ліній та трикутні форми, щоб намалювати пальці ніг та пазурі на кінчику стопи.

Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 17

Крок 17: Використовуйте лінію на дальній лівій стороні як орієнтир, щоб так само намалювати іншу задню ногу трубкозуба. Намалюйте форму ноги навколо напрямної. Верхню частину зробіть широкою, а нижню – вузькою. Верхня частина цієї ноги прихована за іншою задньою ногою, тому намалюйте лише нижню половину.

Як намалювати мурахоїда-мурахоїда, що йде 18

Крок 18: Використовуйте лінії та форми як напрямні, щоб намалювати решту тіла трубкозуба. Затемніть зовнішні краї вихідних напрямних, щоб створити форму тіла. Не перекривайте форму ніг, що знаходяться на цій стороні, доки ви затемнюєте тіло. Також затемніть форму хвоста та додайте кілька швидких коротких штрихів усередині тіла для додаткових деталей.

Як намалювати мурахоїда-трубкозуба, що йде 19

Крок 19: Для більш чистого виду зітріть якнайбільше початкових напрямних ліній. Не турбуйтеся про видалення всіх посібників. Залишити трохи позаду – це нормально. Повторно намалюйте всі остаточні лінії ескізу, які могли випадково стерти.

Як намалювати крокуючого мурахоїда-трубкозуба

Заключний крок: додайте тіні на свій малюнок трубкозуба, щоб надати йому більше обсягу та обсягу. Під час затінювання виберіть напрям джерела світла, щоб тіні відповідали йому. Змініть тиск на олівець, щоб отримати різний ступінь тональності. Спочатку трохи додавайте значення, а потім поступово збільшуйте до бажаного рівня затемнення.

Додайте знизу тінь, що відкидається. Це допомагає заземлити трубкозуба, щоб він не виглядав ширяючим у повітрі.

Ви можете додати ще більше цінності своєму малюнку трубкозуба для додаткових деталей. Розтушовуючи тіло, використовуйте штрихи, що йдуть у напрямку вовни. Трохи відокремте кожен штрих, щоб білий аркуш паперу виглядав, створюючи рідке волосся на тілі. Ноги трубкозуба повинні бути темнішими, тому натисніть на олівець трохи сильніше, щоб отримати темніший відтінок.

Додайте темніший відтінок до тіней, щоб вони більше виділялися. Затінення може тривати багато часу. Наберіться терпіння і робіть перерви, щоб отримати точніший малюнок.

Сподобалося малювати? більше уроків малювання тварин ви знайдете в категорії “ТВАРИН”.

Оцініть статтю
Додати коментар