Як намалювати вантажівку Dodge

Інструкція, як намалювати вантажівку Додж, буде досить простою, але наприкінці ви отримаєте дуже реалістичний малюнок вантажівки Dodge.

Крок 1

Щоб правильно намалювати Dodge Truck, почніть із силуету кузова. Спочатку створіть силует кабіни та завершіть етап створенням вантажного відсіку.

Крок 2

Використовуючи два ідеальні кола, створіть шини Dodge. Намалюйте фари  ескізними лініями. На цьому етапі зобразіть скло.

Крок 3

Зобразіть ідеально круглі диски усередині шин. Оточіть колеса напівкруглими арками. На одному етапі зобразіть двері та бампери.

Крок 4

Починаючи з цього етапу, ми заглибимося в деталі, зобразивши елементи пікапа Dodge красивішими чистими лініями. Почніть з носа, надавши йому закінченого вигляду.

Крок 5

На цьому етапі інструкції, як намалювати пікап Додж, ми працюватимемо з дахом. Надайте цій деталі чіткий і закінчений вигляд, позбавтеся допоміжних ліній.

Крок 6

Обведіть двері чіткими та рівними лініями та додайте ручки під вікнами. Використовуйте гумку, щоб позбутися допоміжних ліній від кабіни Dodge.

Крок 7

На цьому ми практично закінчимо малювати кузов пікапа. Простежте вантажний відсік, не забувши зобразити задній ліхтар та бампер.

Крок 8

На передостанньому етапі інструкції з малювання традиційно беремо він зображення колісних дисків. Вони можуть мати форму колісних дисків або відрізнятися до невпізнання.

Крок 9

Використовуючи штрихування, додайте тіні в областях, показаних у прикладі. Намалюйте відблиски на склі, і ви завершите інструкцію, як намалювати пікап Dodge.

Вище ви бачили дев’ять досить простих етапів того, як намалювати вантажівку Dodge. Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар