Як намалювати вантажівку Jeep

У цьому уроці ми покажемо вам, як намалювати вантажівку Jeep – досить культову вантажівку, що випускається під відомим брендом Jeep.

Це дуже велика вантажівка з гарною вантажопідйомністю та гарною маневреністю. Але так чи інакше, ця вантажівка намальована приблизно так само, як і решта вантажівок. Але, звичайно, є й відмінні риси, на яких ми зупинимося докладніше.

Якщо ви готові, і ваші художні речі вже перед вами, прокрутіть сторінку вниз і почніть інструктаж з малювання вантажівки Jeep.

Крок 1

Почніть малювати вантажівку джип з начерк його силуету. Лінії на цьому етапі мають бути дуже легкими та прямими. На першому етапі і кабіна, і вантажний відсік вже повинні бути добре помітні.

Крок 2

Використовуйте кілька простих ліній, щоб зобразити незвичайні колісні арки спереду та позаду кузова. Позаду плавними лініями зобразіть вихлопні труби.

Крок 3

Зобразіть вікна у верхній частині корпусу. Зобразіть під ними двері.

Крок 4

Підправте форму передка авто прямою та чіткою лінією. Далі в передній частині кузова зобразіть упор та опуклу фару.

Крок 5

Використовуйте прості прямі лінії, щоб зобразити капот та лінію збоку від багажного відділення. На дверях зобразіть ручки у вигляді плоских прямокутників. Внизу зобразіть довгу сходинку.

Крок 6

Тепер позбавтеся всіх непотрібних ліній побудови на кресленні джипа. Потім зобразіть дзеркало заднього виду у вигляді прямокутника, витягнутого по вертикалі. У передній частині зобразіть круглий поворотник.

Крок 7

Ретельно зобразіть колеса, які мають бути ідеально круглими. Після цього зобразіть такі ідеально круглі диски всередині цих коліс.

Крок 8

Зобразіть коло у центрі кожного обода. Потім намалюйте менші кола навколо центральних кіл на рівній відстані. Постарайтеся, щоб кола мали однакову круглу форму.

Крок 9

Перевірте свій малюнок вантажівки Jeep. Якщо ви виявите будь-які помилки, спробуйте виправити цю помилку, повернувшись до етапу, на якому була допущена помилка.

Щоб ускладнити малюнок вантажівки Jeep і зробити його більш цікавим та тривимірним, додайте тіні та відблиски. Крім того, на корпусі автомобіля можна додати кольори або якісь написи.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків.

Оцініть статтю
Додати коментар