Як намалювати вантажівку-платформу

Раніше ми неодноразово показували, як малювати вантажівки, а в цій інструкції ми покажемо вам, як малювати вантажівку з платформою. Це досить проста інструкція, яка створена таким чином, що навчитися малювати вантажівку з платформою може навіть сам художник-початківець.

Крок 1

Насамперед зобразіть основні обриси корпусу прямими світлими лініями. Вже на цьому етапі добре видно кабіну та вантажний відсік.

Крок 2

Тепер використовуйте кілька довгих вигнутих ліній, щоб зобразити колісні арки. На цьому етапі зобразіть видиму сторону переднього бампера.

Крок 3

Тепер прямими та чіткими лініями зобразіть деталі внизу вантажної частини. На цьому етапі зобразіть бензобак між передньою і задньою арками.

Крок 4

Прямими лініями зобразіть вікно, верхня частина якого повторює контури передньої та верхньої частини кабіни. На цьому етапі зобразіть фару і видиму частину лобового скла.

Крок 5

Тепер чіткими прямими лініями зобразіть двері довкола бічного вікна. Далі під цим боковим вікном зобразіть дверну ручку.

Крок 6

Використовуйте прості лінії, щоб зобразити колеса, які мають бути ідеально круглими. Після цього зобразіть однаково ідеально круглі обода всередині коліс.

Крок 7

У передній середній частині корпусу зобразіть витягнуте вертикалі дзеркало заднього виду. Після цього зобразіть невеликий прямокутний вказівник повороту внизу кабіни.

Крок 8

Зобразіть маленькі кружечки у центрі обідків. Навколо цих кіл зобразіть круги меншого розміру на рівній відстані один від одного.

Крок 9

Додайте тіні, щоб вантажівка з плоскою платформою виглядала більш об’ємною і переконливою. Почніть з темніших ділянок і поступово переходьте до світліших. Не забудьте намалювати відблиски на скляних деталях.

Якщо ви дійшли до цієї ділянки малювання, то швидше за все ви вже навчилися малювати вантажівку з платформою. Ви можете додати трохи більш хитромудрої деталі до малюнка вантажівки, щоб зробити його ще більш об’ємним і реалістичним. Якщо ви все це вже зробили, то спробуйте намалювати якусь іншу машину за допомогою наших уроків.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків.

Оцініть статтю
Додати коментар