Як намалювати вантажівку тако

У цьому уроці інструкції ми покажемо вам, як намалювати вантажівку тако – спеціальний автомобіль, пристосований для приготування та продажу їжі.

Є багато різних типів фургонів із їжею. Вони різняться як зовнішнім виглядом, і призначенням. Деякі фудтраки призначені для продажу кави, інші – для продажу гамбургерів і тако. А сьогодні, як бачите, ми покажемо вам, як намалювати вантажівку тако.

Крок 1

Вантажівки тако мають кутову форму, тому використовуйте легкі прямі лінії, щоб позначити контури вантажівки на папері. Вже цьому етапі має бути помітна і задня вантажна секція, і передня.

Крок 2

Тепер намалюйте вікно їжі у вигляді прямокутника, витягнутого по горизонталі. Лінії мають бути чіткими та прямими. Внизу зобразіть колісні арки у вигляді двох півкол.

Крок 3

У передній частині зобразіть бічне вікно та двері з вікном. Не забувайте, що іноді потрібно віддаляти малюнок від себе, щоб перевірити його на неточності.

Крок 4

Спереду намалюйте передній бампер у вигляді квадрата. Потім намалюйте підйомні дверцята над вікном для роздачі продуктів. Проведіть довгу горизонтальну лінію у верхній частині корпусу.

Крок 5

Тепер позбавтеся всіх непотрібних допоміжних ліній на кресленні. Далі зобразіть всередині них колеса та обода. Колеса, як і обіддя, повинні бути ідеально круглими.

Крок 6

У центрі обідків намалюйте кружечки. Потім зобразіть навколо них менші кола. Відстань між кружечками має бути однаковою.

Крок 7

Тепер порівняйте ваш малюнок тако загалом та його деталі з малюнками, намальованими нашими художниками. Якщо ви виявите будь-які помилки, спробуйте виправити їх, повернувшись до того етапу, на якому сталася помилка.

Якщо ви вже намалювали вантажівку тако, ви можете зробити її ще красивішою. Наприклад, ви можете намалювати їжу та напої усередині вікна. Також ви можете додати тіні та кольори. Це надасть малюнку вантажівки більшого та закінченого вигляду.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар