Як намалювати вантажний пікап для дітей

У цій дуже простій інструкції з малювання ми покажемо вам як намалювати вантажівку для дітей. На відміну від складніших статей, тут не буде складних етапів та деталей. Ми свідомо відкинули все зайве та залишили найголовніше.

Для прикладу ми вибрали класичну вантажівку від Ford. Виглядає авто дуже лаконічно та красиво. Але використовуючи отримані в цьому посібнику знання про те, як намалювати пікап для дітей, ви можете зобразити пікапи інших компаній.

Крок 1

Насамперед намалюйте контури пікапа. Сам автомобіль складається з двох частин – передньої та задньої. Передня частина складається з кабіни, в якій сидить пасажир, та моторного відсіку. Задня частина зроблена так, щоб у ній можна було перевозити вантажі.

Крок 2

Тепер намалюйте дві круглі арки спереду та ззаду вантажівки. Не забудьте зобразити масивні крила над передніми та задніми арками. Щоб перевірити рівномірність та пропорційність малюнка, подивіться на нього у дзеркало.

Крок 3

Намалюйте бампери спереду та ззаду вантажівки. У нашому прикладі вони виглядають як напівквадрати із закругленими кутами. У передній частині прямо над бампером зобразіть опуклу напівкруглу фару.

Крок 4

Тепер намалюйте вікно у верхній частині кабіни. Намалюйте ручку прямо під нею як плоского прямокутника. Намалюйте нижче сходинку, яка допомагає водієві сісти у машину. Лінії сходинки мають бути максимально рівними та прямими.

Крок 5

Тепер намалюйте контури коліс і дисків усередині. Щоб малюнок вашого пікапа був максимально красивим та переконливим, колеса та диски мають бути ідеально круглими. Ви також можете перевірити це за допомогою дзеркала.

Крок 6

Видаліть всі непотрібні допоміжні лінії з креслення вантажівки, за необхідності обведіть його темнішими лініями. Ви можете залишити свій малюнок пікапа чорно-білим або додати кольори або тіні, щоб зробити його більшим.

Якщо ви намалювали вантажівку, і це не викликало жодних труднощів, то, можливо, вам час спробувати зобразити щось складніше. Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть в нашу категорію машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар