Як намалювати вівцю для дітей

У цій інструкції ми розповімо, як намалювати вівцю для дітей. Це дуже простий урок, який змусить вас відчути упевненість у своїх силах.

Крок 1

Спочатку ми накидаємо контури нашої вівці, використовуючи дві закруглені форми. Спробуйте використати на цьому етапі світлі лінії, не натискаючи на олівець. Перша форма трохи схожа на грушу.

Крок 2

Додайте контури ніг нашої овечки. Ми вибрали стиль мультфільму, щоб він виглядав як чотири простих прямокутника, витягнутих по вертикалі.

Крок 3

Як відомо, у овець густа кучерява шерсть. Давайте намалюємо цю вовну на голові нашої вівці. Використовуйте короткі округлі лінії, що утворюють форму хмари.

Крок 4

Додайте схожі закруглені лінії на тулуб нашої вівці. У центрі фігури, що вийшла, не повинно бути штрихів.

Крок 5

У цьому посібнику ми вирішили використати найпростіші техніки малювання. Ось чому на цьому етапі ми намалюємо дві точки та дві лінії, які сформують риси обличчя ягняти.

Крок 6

Тепер ми збираємось додати деякі деталі, які зроблять наш малюнок більш привабливим та милим. На цьому етапі ми намалюємо пару округлих висячих вух.

Крок 7

У всіх овець маленькі милі копита. Ми також вирішили намалювати ці копита у максимально спрощеному стилі.

Крок 8

Традиційний крок як завжди залишаємо без дій, щоб ви могли оцінити свій ескіз. Якщо ви бачите будь-які помилки, ви можете виправити їх на цьому етапі.

Крок 9

Використовуйте темно-сірий як основний колір на цьому малюнку. Зверніть увагу на білі відблиски в очах – це дуже важливі деталі.

Сподіваємось, цей урок був вам корисним. Якщо вам сподобався цей урок про те, як легко намалювати вівцю для дітей, обов’язково завітайте на інші статті уроків малювання нашого сайту категорії представників тваринного світу, перейшовши в розділ  «ТВАРИНИ» .

Оцініть статтю
Додати коментар