Як намалювати закусочну на колесах

Тепер ми покажемо вам, як намалювати закусочну на колесах. Цей урок буде дуже простим, тому що ми вирішили показати процес малювання фургона без зайвих деталей та тіней.

Крок 1

Почнемо інструкцію, як намалювати закусочну на колесах, зобразивши контури автомобіля довгими та легкими лініями. Спробуйте створити ескіз без використання лінійки.

Крок 2

Намалюйте арки внизу, використовуючи довгі плавні лінії. На цьому етапі зобразіть видиму бічну частину переднього бампера.

Крок 3

Тепер зобразіть двері довгою вертикальною геометричною формою. Потім зобразіть великий прямокутник для продажу їжі. Ви можете зобразити ці лінії лінійкою, але постарайтеся обійтись без неї.

Крок 4

Проведіть горизонтальну лінію у верхній частині тіла. Далі зобразіть вікна у передній частині корпусу авто. Після цього зобразіть маленькі поворотники спереду та ззаду.

Крок 5

Досить простий етап, на якому потрібно буде зобразити підняту шторку вікна для видачі їжі. Це вікно, крім іншого, забезпечує захист від сонця та дощу.

Крок 6

За допомогою гумки позбавтеся всіх допоміжних ліній на малюнку закусочної на колесах. Далі зобразіть колеса, які мають ідеально круглу форму. Потім зобразіть диски усередині коліс.

Крок 7

Намалюйте маленькі кружечки у центрі кожного обідка. Потім зобразіть менші кола навколо цих центральних кіл. Ці маленькі кружечки мають бути на однаковій відстані один від одного.

Крок 8

Порівняйте свій малюнок закусочної на колесах з тим, що ви бачите під цими лініями. Спробуйте додати тіні та відблиски, щоб зробити малюнок більш об’ємним та реалістичним.

Це була інструкція, як намалювати закусочну на колесах. Щоб малюнок був ще цікавішим, можна спробувати додати додаткові деталі. Наприклад, ви можете намалювати у вікні їжу, посуд та продавця.

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків.

Оцініть статтю
Додати коментар