Як намалювати Зеніцу Агацума

Пропонуємо до вашої уваги покроковий посібник з малювання Зеніцу Агацума

Зеніцу Агацума є одним із головних героїв Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba.

На малюнку – Зеніцу Агацума – молодий чоловік зі світлою шкірою та нахиленими вниз зляканими очима, що переходять від м’яко-коричневих до золотих. У нього коротке жовте волосся різної довжини, острижене прямо на кінцях, де воно тьмяніє до темно-оранжевого кольору, яке нерівним чубком спадає перед його обличчям.

Він носить бліду коричневу версію стандартної уніформи Вбивці демонів, яка складається з темно-коричневої куртки гакуран, білого пояса навколо його талії і штанів хакама, що розширюються, а також його фірмового хаорі з білим трикутником, жовто-оранжевим градієнтом. Крім цього, Зеніцу Агацума також носить пару шкарпеток табі, зав’язаних спереду трьома білими бантами, з тим самим малюнком, що його хаорі, і взуття з білими шнурками.

Крок 01

Крок 02

Крок 03

Крок 04

Крок 05

Крок 06

Крок 07

Крок 08

Крок 09

Крок 10

Крок 11

Крок 12

Крок 13

Крок 14

Крок 15

Крок 16

Крок 17

Крок 18

Крок 19

 

Ви також можете знайти адаптований для дітей покроковий урок легшого – мультяшного малювання Зеніцу Агацума, вбивці демонів, на нашому сайті.

Якщо ця інструкція про те, як малювати аніме легко була вам цікава, то більше покрокових уроків малювання в стилі аніме ви можете знайти в розділі нашого сайту. 

Оцініть статтю
Додати коментар