Як поетапно намалювати машину

Шукаєте посібник, як поетапно намалювати машину? Якщо так, то ця інструкція, зроблена нашими художниками, створена спеціально для вас! У цій інструкції ми зібрали всі основні принципи та поради щодо малювання автомобіля. В одній із попередніх інструкцій ми вже показували, як легко намалювати машину, але тут ми вирішили використати трохи інший підхід.

Крок 1

На початковому етапі створіть загальний силует автомобіля. Для створення силуету не використовуйте темні та суцільні лінії, тому що в майбутньому нам доведеться їх стерти.

Крок 2

Тепер додаємо колеса, намагаючись зробити їх максимально круглими та гладкими. Потім створіть арки над ними та лінію вікна. Позначте фари спереду та ззаду автомобіля. Не забудьте додати дзеркало заднього виду.

Крок 3

Тепер зобразіть двері та додайте лобове скло. Усередині покришок зобразіть обода, які також мають бути максимально круглими та симетричними. Додайте деякі деталі, такі як решітка радіатора та декоративні лінії на бампері.

Крок 4

Якщо початковий уривковий і чорновий малюнок автомобіля готовий, то саме час розпочати роботу з останніми штрихами та детальнішою роботою над ескізом. Починаючи з носа, обведіть все темними та чіткими лініями, як це зробили наші художники.

Крок 5

Продовжуйте обводити та затемняти малюнок. Рухаючись до верху, акуратно все витягніть, зробивши лінії чіткішими та естетичнішими. Не забувайте прати непотрібні вказівки, коли зображаєте фінішну межу.

Крок 6

Отже, інструкція, як поетапно намалювати машину, продовжується, і тут ми займемося багажником. Обведіть все, надаючи лініям закінченого, твердого і закінченого вигляду. Не забудьте додати декоративні лінії та вихлопну трубу.

Крок 7

На цьому етапі ми завершимо роботи з кузова автомобіля. Як і раніше, тут нам потрібно буде обвести двері та створити ручки. Додати декоративні лінії трохи нижче, як це зробили наші художники.

Крок 8

Цей етап потребує максимальної обережності. Обведіть колеса та диски, щоб вони були ідеально круглими. Далі створіть центральну частину ободів і зобразіть спиці, що розходяться від центру до країв.

Крок 9

Використовуючи штрихування, додайте тіні у тих місцях, де це вказано нашими художниками. Потім додайте відблисків на скляні поверхні, щоб малюнок автомобіля виглядав більш об’ємним та естетичним.

Отже, шановні читачі, чи була вам корисна інструкція, як поетапно намалювати машину? Якщо так, обов’язково повідомте нам про це. Також не забудьте відвідати решту сторінок нашого сайту, щоб стати справжнім художником і навіть дизайнером автомобілів. Перейдіть в нашу категорію автомобілів. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання авто.

Оцініть статтю
Додати коментар