Як просто намалювати BMW

У цьому уроці-інструкції ми покажемо вам як намалювати просту машину. Це керівництво призначене для тих, хто хоче найпростішим способом намалювати крутий та досить реалістичний автомобіль.

Щоб зробити процес малювання максимально простим, наша команда видалила тіні та розділила урок на одинадцять дуже простих етапів. Як наочний приклад ми вирішили взяти BMW, але, використовуючи етапи нижче, ви, звичайно, можете зобразити будь-яку іншу машину.

Якщо ви виконали всі етапи і хочете ускладнити малюнок, ви можете додати тіні або кольори, зробивши малюнок більш об’ємним.

Крок 1

Насамперед зобразіть лініями контури кузова автомобіля. На цьому етапі розмічаємо основні габарити машини та розміщуємо на аркуші паперу.

Крок 2

Тепер намалюйте передню та задню арки у вигляді двох гладких та рівних півколів. На цьому ж етапі промальовуємо нижні краї переднього та заднього бамперів.

Крок 3

Намалюйте верхню лінію віконної рами, яка перетворюється на контури дверей. На цьому етапі зобразіть видиму бічну частину переднього вікна.

Крок 4

Намалюйте центральну стійку у середній частині віконної рами. Розділіть передню та задню двері вертикальною лінією. Завершіть етап, намалювавши ручки передніх та задніх дверей.

Крок 5

Намалюйте видиму бічну частину переднього та заднього ліхтаря. Далі акуратно промальовуємо передній та задній бампери. Зобразіть повітрозабірник на передньому бампері під фарою.

Крок 6

У передньому куті віконної рами намалюйте дзеркало заднього виду. Далі зобразіть лінію капота, що з’єднує фару та лобове скло.

Крок 7

Всередині намалюйте колеса та диски. Ці частини мають бути максимально округлими та пропорційними.

Крок 8

Тепер візьміть гумку і акуратно позбавтеся всіх допоміжних будівельних ліній, які ми зобразили на перших етапах. Потім важливі лінії малюнку.

Крок 9

Тепер намалюємо колісні диски. Почніть з малювання кіл у центрі кожного обода. Потім намалюйте лінії спиць, що рівномірно розходяться до країв ободів.

Крок 10

Завершіть малювання ободів, додавши решту спиць. На цьому етапі обідки мають бути чимось схожими на розрізаний апельсин.

Крок 11

Перевірте свій простий автомобільний рисунок. Якщо ви виявите помилки, поверніться до етапу, на якому була допущена ця помилка, і спробуйте все повторити, виправляючи необхідну частину.

Якщо ви виконали всі етапи і не зіткнулися з труднощами, а малюнок вашого автомобіля нагадує наш, спробуйте керівництво, як намалювати автомобіль в 3D .

Якщо ви хочете навчитися малювати інші автомобілі, перейдіть до нашої категорії машин. Там ви знайдете багато цікавих уроків малювання.

Оцініть статтю
Додати коментар